logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Önder Evden Eve Nakliyat

Önder Evden Eve Nakliyat
Referenslar

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliyat firmaları şehirler arası taşımacılık hizmetlerini günlük olarak vermektedir. 81 ilin tamamına sevkıyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat firmamız Kocaeli, Bursa, Edirne gibi yakın ilçelere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Firmamız ev taşıma hizmetine başlamadan önce tüm eşyalarını incelemekte ve ardından ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Müşterilerimize kesin fiyat bilgisi sunulmaktadır. Paketleme, kurulum ve montaj işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bazı İstanbul nakliyat firmaları ise müşterilerden ekstra ücretler talep etmektedir. Firmamız için asla böyle bir hizmet şekli söz konusu değildir. Önder İstanbul nakliyat firmaları parça eşya taşıma, komple yük taşıma, mobilya taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Date

× Whatsapp Destek