logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat
Referenslar

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Tuzla Taşımacılık hizmetimiz ile tanınan bir firmayız. Bilinir olmamızdaki en büyük neden ise işimizi profesyonel olarak yapmamızdır.
Profesyonellik, içinde birçok önemli detayı barındırır. Güvenilirlik, işi zamanında ve hızlı yapmak, doğru ekipman kullanmak ve uzman bir ekiple çalışmak, bu detaylardan sadece bazılarıdır. Birinin eksik olması, profesyonelliği olumsuz yönde etkiler.
uzla Taşımacılık

Tuzla Taşımacılık olarak profesyonelliğe yeni bir bakış açısı getirdik. Güncelliği de önemli detayların içine ekledik. Teknolojiyi yakında takip ederek ekipmanlarımızı yeniledik. Böylelikle kendimizi de geliştirmeye başladık. Böylelikle nakliyat işlerimizi kısa sürede yapıyoruz. Ayrıca eşyalara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

Tuzla nakliyat Uzun yıllardır Tuzla ve çevresinde kurumsal nakliye firması olarak sürdürdüğü profesyonel ve müşterisine güven odaklı çözümler sunarak gelişmiş bir teknolojiye sahip tek firma olmakla beraber verdiği her hizmette müşterisinden tam not almış, bugün nakliyat hizmetinin gelişmesinde bürük role sahip olmuştur. Tuzla Evden Eve Nakliyat, sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, ve sigortalı taşımacılık hizmeti ile müşterisi ile uyum içinde nakliye hizmeti vermeyi başarmış, hızlı ve güvenli nakliyenin temelini oluşturmuştur.

Nakliye hizmeti birçok hizmet alanı ile bugün en en geniş alana yayılmış modern bir hizmet olmakla beraber, firmalar arası rekabetin de yoğun olduğu bir sektördür. Nakliye olsun taşımacılık olsun birçok haksız rekabetinde içinde olması itibari ile müşterinin kaliteli firma seçmekte en çok zorlandığı hizmet alanıdır, Sırf iş alma umudu ile fiyatlarını tabana indirgeyip kaliteden yoksun firmalar yüzünden nakliye sektörü korkulan, biraz endişeli yaklaşımın olduğu trek hizmet kategorisidir. Nakliye hizmetinde artık sunulması şart olan hizmetin başında gelen ücretsiz ekspertiz hizmeti, hem nakliyeyi daha esnek ve hızlı hale getirmekte, hem daha güvenli kılmakta, hemde müşterinin eşyasına göre personel ekipman ve araç kullanıldığı için ekonomik fiyat avantajı sunulmaktadır.

Date

× Whatsapp Destek