logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Hakkımızda

Firmamızın bünyesinde bulunan Teknik Web Ekibi ve Teknik Mobil Ekibiyle birlikte Web ve Mobil alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayıp sorunlarınızı ise çözerek bulunduğumuz konumu gün geçtikçe daha yükseklere taşıyoruz.

SERVET ÇELİK KİMDİR?

Software Devloper 2000 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Servet Çelik, 2019 yılında Web ve Yazılım alanında önce müşteri standartlarını ve titizliği göz önünde bulundurarak sağlam adımlarla sektöre ilk adımını attı. Müşteri memnuniyeti ve plancılığı kendisine ilke edinmiş olan Servet Çelik, Web Tasarım ve Geliştirme bölümünde kariyerinin ilk çalışmalarını yapmadan önce kendi alanı dışında kalan Sosyal Güvenlik kurumunda da çalışarak deneyim elde etmiştir. Sadece tek kategoride bağımlı kalmayıp Network’ünü sürekli geliştirerek Web Düzenleme’nin dışında birçok alanda deneyim kazanıp kalite ve hizmet konusundaki kurallarıyla birlikte sektöre özgüvenli ve donanımlı bir şekilde sağlam adımlarla giriş yapmıştır. Güçlü bir geçmiş oluşturduktan sonra ise ALS Mekanik Taahhüt ve Ticaret A.Ş’de Web Geliştirici olarak sektördeki imzasını sürdürmüştür.

İletişim

Web konusundaki deneyimleri ve profesyonelliğiyle birlikte yol alan Servet Çelik, her geçen gün bilgisayar, donanım ve yazılım konularında da kendini ispatlamaya devam etmektedir. Aynı zamanda 2020 Ocak ayı itibariyle Hekimoğlu Nakliyat Ltd. Şti. Kurumsal Firmasının Web sayfası detaylarını düzenleme görevini de üstlenmiştir. Web Programcılığı, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında sertifikaları da mevcuttur. Bilgisayar programlama, Veri tabanı Yönetimi Animasyon, SQL, Yazılım, Araçlar ve Teknoloji, Flash, Google Adwords, ASP.NET MVC, JAVASCRIPT, HTML ve PHP gibi birçok geniş yelpazeye yayılan alanlarda kendisini geliştirmiştir. Tüm bu yeteneklerini ve becerilerini kazandıktan sonra faydacılık ilkesiyle tek bir alanda kalmak istemeyip kendisini farklı alanlarda da göstermek isteyen Servet Çelik, halen işini hız kesmeden ve aynı titizlikle devam ettirmektedir.

FİRMAMIZ

Firmamızın bünyesinde bulunan Teknik Web Ekibi ve Teknik Mobil Ekibiyle birlikte Web ve Mobil alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayıp sorunlarınızı ise çözerek bulunduğumuz konumu gün geçtikçe daha yükseklere taşıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler, öneriler ve talepler doğrultusunda firmamızı bilen kitleyi genişletip hedeflerimize ulaşıyoruz. Her zaman daha iyisini yapmak istediğimiz için değişimi kendimize ilke edindik ve sizlerle beraber olan değişimi ise hiçbir şeye değişemez hale geldik.

NELER YAPIYORUZ ?

Web Tasarım
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız. Tasarımlarınızı yazıya veya uygulamaya dönüştürüp düzen, renk, grafik, font ve içerik gibi tüm unsurları gözden geçirerek sizi piyasadaki en kaliteli ürün ile tanıştırmış oluruz. Aynı zamanda tüm projelerin uyumluluk, interaktiflik ve yönlendirme kısmında sizi yormayacak ve işinizi kolaylaştıracak tekniklerle çalışmalarını sürdürürüz.

SEO HİZMETLERİ

Tüm çalışma ve projelerinde Semantik bir dil kullanarak sizi arama motorlarının en gözde sayfası haline getirir ve isminizin en yüksek basamaklarda görünmesini sağlarız. Daha fazla tıklanma ve ziyaretçi kazanmak isteyen firmaların nitelikli kullanıcı sayısını artırmak için analitik bir yaklaşımla neyi optimize ettiğimize karar verdikten sonra çeşitli teknikleri ve stratejileri kullanırız ve sizi isteğinize ulaştırırız.

DİJİTAL PAZARLAMA

Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz. Markanızın daha fazla kitle tarafından görüntülenmesini, tanınmasını ve tüketilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Satış konusunda rekabette olduğu pazardaki rakiplerinden birkaç adım öne geçmek isteyen tüm firmaları memnun eden Servet Çelik ve Ekibi pazarlama konusunda da sektöre ismini altın harflerle yazdırmıştır.

MOBİL UYGULAMALAR

Müşterilerinizin sizi tanıyabilmesi için mobil uygulamaya sahip bir markanızın olması markanızın değeri ve yükselişi için oldukça önemlidir. Müşterilerinizin görsel hafızasını da işin içine katarak onlara deneyim sağlayan uygulamalar sunarak siparişlerinizi mobil uygulama üzerinden de almanızı sağlar ve kazancınızı katlamakta sizlere yardımcı oluruz

SUNUCU HİZMETLERİ

Sunucunuzun veri tabanı sorunları, aşırı kaynak kullanımı gibi durumlarında öncelikle yazılımınızı kontrol edip gerekli gördüğümüz işlemleri aynı gün içerisinde uygulayarak sizi sağlıklı bir sunucuya kavuştururuz. Sunucunuzun gerekli olan periyodik düzenlemeleri ve kontrolleri de Servet Çelik ve Teknik Ekibinin bünyesi altında yapılmaktadır.

YAZILIM

Kurumsal organizasyona veya herhangi bir markaya sahipseniz müşterilerinize bulut tabanlı uygulamalara erişim olanağı sağlar ve e-posta işlemleri, çeşitli ofis uygulamaları da sunarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her daim üst düzeyde tutarız. Web sorunlarınızı, çözüm ve çözümlemelerinizi teknik ekibimizle birlikte hiçbir aksaklık olmadan karşılamaktayız.

SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMALAR

Tüm sorunlarınızı istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda uğraştırıp dolaştırmadan direkt bir yolla sonuca ulaştırmaktayız. Bundan böyle Servet Çelik ve Ekibiyle birlikte teknik bilgi ve malzemelere sahip olduğumuz için sorunlarınızın ve problemleriniz kısa süre içinde çözülecektir.

İÇERİK STRATEJİSİ

İÇERİK STRATEJİSİ
İçeriklerinizi hedef kitleye ulaştırır, hangi içeriklere ihtiyacınızın olduğunu raporlayarak tanımlar, içeriğe nasıl erişilebileceğine, içeriğin düzenine ve önceliklerine odaklanır ve son olarak içeriği üretir ve yönetiriz. İçerik stratejilerimiz sayesinde daha fazla tanınır, filtrelerde daha fazla görünür ve markanızı daha geniş bir kitleye sunmuş olursunuz.

SC YAZILIM GELİŞTİRME

Çizimli Yeni Yıl Çelengi Sosyal Medya Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (1)
× Whatsapp Destek