logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Servet Çelik

SERVET ÇELİK

Servet Çelik CV Görüntülemek İçin Tıklayınız.

 Servet Çelik iş CV

SERVET ÇELİK
DoğumDoğum 8 Eylül 2000 İstanbul Türkiye
Meslekler Yazılım Geliştiricisi, , Computer Programmer
Etkin Yıllar2017-Günümüz
Yazılım ŞirketiSC YAZILIM

Unvanı : Software Devloper

ProjelerHardware management System, Als management System ,

Gloyr iş ilanı Platformu (MVC)

Resmi SiteWWW.SERVETCELİK.NET
 Sç Yazılım Şirketini Kurucusu

Servet Çelik Kimdir ?

Servet Çelik
Güçlü bir SEO ağına sahip olan Servet Çelik, 2000 yılında Bağcılar’da doğdu. Sadece web sitelerinin düzenlemesi değil, birçok alanda deneyimi olan, şirket içinde kaliteyi birinci sıraya koyan bir iş adamıdır. Sosyal GÜVENLİK Kurumunda bir dönem kendi alanı dışında çalıştıktan sonra, Eylül 2019-2020 tarihlerinde web tasarımı ve geliştiriciliği işi ile sektöre adım attı. Güçlü bir deneyim elde eden Servet Çelik, ALS Mekanik Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’ de Web geliştirici olarak görev aldı ve Web konusunda kaliteli işlere imza atarak, kendini geliştirmeye devam etti.

İLETİŞİM

Servet çelik hakkında

Web geliştirici ve Web tasarımı konularında güçlü bir etki bırakan Servet Çelik, kişisel bilgisayarlarda yer alan sistemsel sorunlarla da bilgisayarda ne kadar hakim olduğunu kanıtlamış oldu. 2020 Ocak ayı itibariyle de bilgisayar alanında oldukça sağlam bir adım olacak Hekimoğlu Nakliyat Ltd. Şti. Kurumsal Firmasının ilgili Web sayfasındaki detaylarını düzenleyerek, Web sitesinin ayrıca tasarımının yapımını üstlendi. Web sitesi düzenlemesi ve SEO işlerinin düzenlenmesi konusunda deneyim sahibi olan Servet Çelik, Web Programcılığı, İş sağlığı ve Güvenliği alanlarında sertifikaları mevcut. Bilgisayar programlama, Veritabanı Yönetimi, Animasyon, SQL, Yazılım, Araçlar ve Teknoloji, Flash, Google Adwords, ASP.NET MVC, JAVASCRİPT, HTML, PHP gibi birçok alanda kendini geliştirdi. Sertifikaların yanında kendini geliştirdiği internet programları ve yazılımları sayesinde bu kadar az bir zamanda oldukça sağlam ve kaliteli adımlar atarak, hızla yükseldi. Servet Çelik, programcılık alanında yaptığı çalışmalarla işinin hakkını veriyor ve gün geçtikçe işlerdeki adımları sağlam ve istikrarlı olmaya devam ediyor.

Yetenekler

Software Devloper : Servet Çelik

FİRMAMIZ
Firmamızın bünyesinde bulunan Teknik Web Ekibi ve Teknik Mobil Ekibiyle birlikte Web ve Mobil alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayıp sorunlarınızı ise çözerek bulunduğumuz konumu gün geçtikçe daha yükseklere taşıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler, öneriler ve talepler doğrultusunda firmamızı bilen kitleyi genişletip hedeflerimize ulaşıyoruz. Her zaman daha iyisini yapmak istediğimiz için değişimi kendimize ilke edindik ve sizlerle beraber olan değişimi ise hiçbir şeye değişemez hale geldik.

Design 0
Marketing 0
Development 0
User Expirience 0
× Whatsapp Destek