logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top
Web Tasarım

Kaliteli bir içeriğiniz varsa bunu kalitesiz veya sürekli olarak sorunlar çıkartan bir site üzerinden satmak istemezsiniz.

p

Web Tasarımı

Kaliteli bir içeriğiniz varsa bunu kalitesiz veya sürekli olarak sorunlar çıkartan bir site üzerinden satmak istemezsiniz. Web tasarım konusu işte tam olarak burada devreye giriyor. Markanızı veya isminizi internet dünyasında önemli bir yere getirmek ve sitenizdeki trafiği artırmak istiyorsanız deneyimli bir tasarımcıdan hizmet almalısınız. Servetcelik.net, işinizi en iyi tanıtmanıza olanak sunacak. Web tasarımı marka için olumlu bir etkileşim yaratır. Modası geçmiş ya da problem yaratan bir site olumsuz bir eğilim bırakacaktır. Rakip firmanızın aksine tasarımda uzman kişiler tarafından markanıza uygun bir tema ile sorunsuz ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Hedef kitleniz web sitenizi ziyaret ettiğinde, onlara işletmeniz hakkında ilk izlenimlerini verir. İşinizi saniyeler içinde değerlendirecekler. Bu ilk birkaç saniyede, izleyicileriniz üzerinde olumlu bir etki yaratmak istersiniz.

Daha Fazlası

İşletmenizi Google Taşıyın

Web siteniz çekici görünmüyorsa veya eski görünüyorsa, izleyicileriniz işletmeniz hakkında hemen olumsuz bir izlenime sahip olacaktır. Web sitenizi çekici bulmazlar, bu da onları sayfanızdan uzaklaştırır. Bir rakibin sayfası için sayfanızdan ayrılacakları için potansiyel müşterileri kaçıracaksınız.

 

Web tasarımı, hedef kitlenizin markanızı nasıl algıladığını etkilediği için önemlidir. Onlar üzerinde yarattığınız izlenim, onların sayfanızda kalmasını ve işletmeniz hakkında bilgi edinmesini sağlayabilir veya sayfanızdan ayrılıp bir rakibe dönüşebilir. İyi bir web tasarımı, potansiyel müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza yardımcı olur. Modern tasarımlarla beraber iş dünyasına daha kolay adapte olmak istiyorsanız servetcelik.net sizleri bu inanılmaz deneyimleri sunuyor.

İnsanlar, web sitenize bakarak onlara nasıl davranacağınızı yargılayabilir. Tasarımınız, hedef kitlenizi nasıl gördüğünüz konusunda onlara fikir verir. Web sitenizin tasarımına herhangi bir çaba göstermezseniz, izleyicileriniz onlara yardım etmek için çaba göstermeyeceğinizi bilir.

 

Web siteniz bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibidir. Web siteniz parlak, modern ve davetkarsa, izleyicileriniz sayfanızda daha iyi karşılanacaktır. Web sitenizi ziyaret eden yeni insanlara karşı açık ve misafirperver olduğunuz izlenimini vereceksiniz.

 

Öte yandan, modası geçmiş ve çekici olmayan bir site, işletmenizin soğuk ve uzak görünmesine neden olur. İnsanlar, iyi bir ilk izlenim yaratmak için kendilerine yeterince değer vermeyen bir işletmeye bakmak istemezler.

 

Profesyonel Web tasarımı

Web tasarımınızı işletmenizin dijital yüzü olarak düşünün. Birisi fiziksel konumunuza girse, onları selamlamak ve hoş karşılandığını hissettirmek için samimi bir yüz istemez miydiniz? Güncellenmiş ve modern bir web tasarımı, yeni ziyaretçilerinizi selamlayan samimi bir yüze eşdeğerdir.

İnsanlar kötü tasarlanmış web sitelerine güvenmiyor. Kötü tasarımınızı görürlerse veya bilgiler eski görünüyorsa, sitenize güvenmezler. Güncellenmiş bir web tasarımınız olmadığı için sitenizi keyifsiz veya gölgeli olarak görebilirler. Öte yandan, profesyonel bir site, izleyicilerinize güvenin sinyalini verir. İşletmenize güvenecek ve daha fazla kontrol etmekte rahat hissedeceklerdir.

 

Hedef kitlenizin sitenizde kalması için güven oluşturmak önemlidir. Ziyaretçiler sitenizde daha uzun süre kaldığında, işletmeniz için bu potansiyel müşterileri yakalamak için daha fazla fırsat yaratırsınız.

Web sitenizin rekabette öne çıkmasını istiyorsanız eski, modası geçmiş ve düşük kaliteli bir web siteniz varsa, rakibiniz sizi geride bırakacaktır. İyi tasarlanmış web siteleri, web sitenizden daha iyi performans gösterecektir.

 

Bu, rakiplerinize olan potansiyel müşterileri kaybedeceğiniz anlamına gelir. Sayfaları daha çekici olduğu için sayfalarına daha fazla potansiyel müşteri çekecekler.

 

Web sitenizin tasarımı, işletmenizi rekabetten ayırmanız için bir fırsattır. Diğer işletmelerle rekabet ederken, genellikle aynı hizmetlere ve benzer fiyatlara sahip olursunuz. İşletmenizi diğerlerinden ayıracak bir şeye ihtiyacınız var.

İşletmeniz için yeni potansiyel müşteriler edinmeye çalışırken, markanızı oluşturmak istersiniz. Hedef kitlenizin markanıza aşina olmasını istersiniz, böylece dönüşmeye hazır olduklarında sizi seçerler. Çevrimiçi web tasarımları, sayfanızda tutarlılık oluşturmaya yardımcı oldukları için önemlidir.

 

Web siteniz tutarlı değilse, insanlar sizinkinden daha profesyonel görünen bir web sitesine dönecektir. Tutarlılık oluşturarak, potansiyel müşterileri sayfanızda daha uzun süre tutarsınız ve onları işinize adapte kılarsınız. Sitenizi bu temel unsur için yeniden tasarladığınızda daha fazla potansiyel müşteri ve dönüşüm kazanacaksınız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, web tasarımının önemli olmasının bir nedeni, web sitenizin tamamında tutarlılık yaratmasıdır. Tutarlılık, kitlenizin marka tanınırlığı oluşturmasına yardımcı olur ve sayfanızla daha uzun süre ilgilenmelerini sağlar.

Muhtemelen “güzellik bakanın gözündedir” ifadesini duymuşsunuzdur. Ancak, insanların tasarımı nasıl yorumladığına dair kesinlikle kişisel tercihler olsa da araştırmalar tasarımı nasıl algıladığımız konusunda çok fazla tutarlılık gösteriyor. Aslında bilim ve psikoloji, güzel şeylere çekildiğimiz fikrini destekliyor ve insanlar doğal olarak iyi tasarıma tepki veriyor. Tüm tasarımlar renk, şekil ve boyut gibi standart unsurları kullanır. İyi bir tasarım, tutarlı bir görsel dil oluşturmak için bu unsurları uygular. Servetcelik.net müşterilerinin isteği doğrultusunda hareket ederek, en modern web tasarımı hazırlar.

Çalışmalarımız & Referanslarımız

Web tasarımınızı işletmenizin dijital yüzü olarak düşünün. Birisi fiziksel konumunuza girse, onları selamlamak ve hoş karşılandığını hissettirmek için samimi bir yüz istemez miydiniz?

Sayfanızın Ne Kadar İyi Optimize Edildiğini Görün
SEO Puanınız?

    × Whatsapp Destek