logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.com

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Yazılm

Yazılım

Yazılım konusunda olan sorunların tespitin belirlenmesi ve çözülmesi konularında kısa sürede geri dönüşler sağlayan Servet Çelik, farklı alanlardaki deneyimlerini ve birikimlerini aktarma konusunda cimri davranmıyor.

Yazılım

Yazılım konusunda olan sorunların tespitin belirlenmesi ve çözülmesi konularında kısa sürede geri dönüşler sağlayan Servet Çelik, farklı alanlardaki deneyimlerini ve birikimlerini aktarma konusunda cimri davranmıyor. Bu konuda Servet Çelik, yazılım itibariyle müşterilerine gerekli imkanlara ve hizmetlere ulaşmasını sağlıyor. Sektörel bazda çevrimiçi iletişimi kolaylaştırmaya yarayan bir üslup ile danışanlarına hizmete vermeyi kendine amaç edinmiş olan bu kurumsal kuruluş, yapı itibariyle de en açık ve en yarayışlı biçimde yardımcı oluyor. Yazılım konusunda deneyim alanlarının fazla olması itibariyle, yazılımsal herhangi bir problem oluştuğunda en dipten sorunları çözüyor. Kullanılan gereksinimlerin sorunu hızlıca yakalayıp bulması ve halledilmesi için gerekli çalışmaların hemen başlatılması konusunda hizmet veren Servet Çelik, müşterilerine yardımcı olma konusunda gerekli birikime sahiptir. Karşılaşılan problemlerle mücadelede önemli yolların kat edilmesi konusunda kurumsal olarak bir güvence etrafında hizmet verdiğini ve sektörde parmakla gösterilen biri oluğunu söylemek mümkündür.

Daha Fazlası

Sitenizi geliştirmek ve bütün problemleri sizin için birinin halletmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz

Sitenizi geliştirmek ve bütün problemleri sizin için birinin halletmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kurumsal bir şirket olarak yazılım konusunda halledilmesi gereken tüm yazılımsal işlemleri halledecek olan servetcelik.net her bütçeye benzersiz teklifler sunuyor. Sektöre başlarken dahi adından söz ettiren bir yazılımcı olarak Servet Çelik, sizin için Web tasarımı ve yazılımı konusunda eşsiz bir deneyim sunacak. Web bileşenleri sorunları, dolaylı olarak grafikler ve geliştirilmesi konusunda güvende hissedeceğiniz bir yer olarak servetcelik.net, her müşterisi ile özel olarak ilgilenerek, müşterileri için konuşulacak tasarımlara imza atıyor. Kurumsal bir kimliğin arkasında, güvenilir ve hızlı bir site için her zaman en iyisini değerli müşterilerine sağlayacaktır.

Yazılımcı; derleyicilere ve ağ dağıtım yazılımlarına odaklanır.  Bu rol, daha çok kurumsal organizasyonlar için web üzerinde çözümler tasarlamaya yöneliktir. Bu tıbbi, endüstriyel, askeri, iletişim, havacılık, iş, bilimsel ve genel bilgi işlem uygulamaları gibi ve daha birçok alanda yazılım geliştirmeyi içerir. Yazılım programlarının gerçek yaratılışının çoğu, kod yazımı yoluyla gerçekleşir ve yazılım geliştiricileri bunu denetler. Servet Çelik, kullanıcının ihtiyaçlarını analiz eder ve ardından gelen tüm sorunları çözer, eğlence sağlayacak veya sadece hedef kitlesi için hayatı kolaylaştıracak bir yazılım oluşturur, test eder ve geliştirir.

Tasarımın haritasını çıkardıktan, akış şemaları oluşturduktan ve sürecin her adımını tasarladıktan sonra program için kod yazacak, diyagramlar ve modeller oluşturacaklar.

Bir yazılımcı olarak Servet Çelik, site sağlayıcı olarak beyin fırtınası yapan beyinlerden biridir. Bir geliştirici olarak   programları tetiklemeye ve güçlendirmeye yardımcı olan dev ağlar veya temel sistemler oluşturur.

Yazılım geliştirmenin tüm amacı, kullanıcının problemini çözen programlar oluşturmaktır. Sorunları belirleme ve bir çözüme yaklaşmanın en iyi yolunu bulan ve düzene sokan Servet Çelik kariyer hayatı süresince her zaman en iyisini yapmaya çalışan biri oldu. Sadece bu da değil, programlama tek başına genellikle problem çözme ve sorun gidermede bir alıştırmadır ve potansiyel hataların veya koddaki sorunların sabırlı ve stratejik bir şekilde üstesinden gelebilmek bir yazılımcı olarak, işlerin büyük bir parçasıdır.

Kodlama ve yazılım bir tür muammadır ve eğer büyük resme ve yoldaki daha küçük adımlara bakarak gizemi çözmeyi seven Servet Çelik, yazılım geliştirici olarak müşterilerine her daim danışmanlık eder. A noktasından B noktasına en hızlı veya en verimli yolu bulan Servet Çelik, birçok avantaj ve ayrıcalıkları müşterilerine sağlıyor.

Servet Çelik, yazılım ve uygulamalar geliştiren ve oluşturan kişidir. Bir yazılım uygulamasının kaynak kodunu yazar, hatalarını giderir ve çalıştırır.

Geçmişte, yazılım tipik olarak, yazılım geliştirmeyi doğrusal sıralı aşamalara bölen şelale modeli kullanılarak geliştirildi, burada her aşama bir öncekinin çıktılarına bağlıydı. Bugün, Servet Çelik yazılım geliştirme, kendi kendini organize eden ve işlevler arası ekiplerin ortak çabasını vurgulayan ve yinelemeli geliştirme fikrini merkeze alan yazılım geliştirmeye yaklaşımıdır.

Çalışmalarımız & Referanslarımız

Web tasarımınızı işletmenizin dijital yüzü olarak düşünün. Birisi fiziksel konumunuza girse, onları selamlamak ve hoş karşılandığını hissettirmek için samimi bir yüz istemez miydiniz?

Sayfanızın Ne Kadar İyi Optimize Edildiğini Görün
SEO Puanınız?

    × Whatsapp Destek